facebook logo
facebook logo

Twój koszyk jest pusty.

SZYBKI KONTAKT

609 051 362

Wybierz producenta

Producenci:

Cambridge Audio CXA 81, CXN v2 s2 z głośnikami Monitor Audio Silver 100

CENA:    15 070,00 zł
w magazynie
24 godziny
Negocjuj Oblicz ratę

Wzmacniacz stereofoniczny Cambridge Audio CXA81

Już od pięciu lat seria dwóch wzmacniaczy zintegrowanych, odtwarzacza plików audio i transportu płyt CD Cambridge Audio CX cieszy się dużą popularnością i uznaniem. Pięć lat to dość długo, a technologia zwykle nie stoi w miejscu. Jak wygląda postęp? Jak brzmi?
Badania, rozwój, cały czas i wysiłek poświęcony modelowi CXA81 miały jeden cel: stworzyć najbardziej udany i dopracowany wzmacniacz zintegrowany w tym przedziale cenowym. CXA81 to urządzenie zaprojektowane bez kompromisów, którego zadaniem jest dopełnienie muzycznego krajobrazu.
Odkąd Cambridge Audio wypuściło drugą generację swojego streamera muzycznego CXN pod koniec 2018 r., spodziewaliśmy się, że reszta wydanej w 2015 r., serii CX pójdzie w jej ślady. I rzeczywiście, teraz prawie rok później, przyszła kolej na wzmacniacze tej serii. Zastąpiono CXA80 (wielokrotnego zdobywcę nagrody What Hi-Fi) odpowiednio trafnie nazwanym CXA81, który wykorzystuje nowe komponenty i nowe funkcje, aby zdetronizować wiodącą w klasie konkurencję.
Na pokładzie znajdziemy nowy przetwornik cyfrowo-analogowy ESS Sabre ES9016K2M, zasilający dwa wejścia optyczne (24-bit/96 kHz) i wejście koncentryczne (24-bit/192 kHz) - oba występujące już w CXA80. Tym razem jednak jest też wejście USB (32-bit / 384 kHz PCM i DSD256), a także wejścia RS232 i trigger 12V.
CXA81 podobnie jak jego poprzednik, dysponuje mocą 80 W na kanał, odzwierciedla wyczerpującą specyfikację swojego rodzeństwa, ale tam, gdzie znajdziesz wejście 3,5 mm w CXA61, tutaj znajduje się zbalansowane wejście XLR. Osoby zaznajomione z poprzednimi wzmacniaczami CX będą mogły zobaczyć, że Cambridge wprowadziło DNA projektu do nowych modeli. Obudowa wydaje się niezmieniona, jednak kontrola balansu i tonu zniknęła z panelu przedniego w imię minimalizmu.
Oprócz tego urządzenie wyposażono w Bluetooth aptX HD, umożliwiający bezprzewodową transmisję w wysokiej rozdzielczości (24 bity / 48 kHz), cztery gniazda RCA i pojedyncze gniazdo 3,5 mm zapewniają kompatybilność ze starszymi sprzętami stereo, podczas gdy wyjścia analogowe obejmują przedwzmacniacz RCA, subwoofer.

Najważniejsze cechy:

Moc 80W na kanał
DAC ESS Sabre ES9016K2M
Wejście USB typu B
Wejścia cyfrowe przyjmują sygnał PCM w rodzielczości 32-bit/384kHz oraz DSD256
Wbudowany odbiorniki Bluetooth z aptx HD

Specyfikacja techniczna:
Moc ciągła (RMS): 80W
Typ: Tranzystorowy
Klasa wzmacniacza: AB
SEKCJA AUDIO:------
Przetwornik DAC: ESS Sabre ES9016K2M
Wbudowany DAC: TAK
Przedwzm gramofonowy: NIE
FUNKCJONALNOŚĆ MULTIMEDIALNA: ------
Wi-Fi: NIE
AirPlay: NIE
Bluetooth: TAK
Wejście USB DAC: TAK
Wejście USB Apple iPhone/iPod: NIE
WEJŚCIA/WYJŚCIA:------
Wejście optyczne: 2
Wejścia koaksjalne: 1
Wejścia 2xRCA liniowe: 4
Wejścia 2xXLR: 1
Złącze słuchawkowe: XLR
Trigger: TAK 1
Inne złącza:
IR
Pre Out 2xRCA
RS-232
Wyjście subwooferowe: TAK pojedyncze
Wyjścia głośnikowe: 2 komplety
aptX: TAK
INNE: Wsparcie dźwięku do 32-bit/384kHz DSD256
Streaming do 24-Bit/48kHz
Pilot: TAK
Wysokość: 11.5cm
Szerokość: 43cm
Głębokość: 34.1cm
Waga: 8.7kg
Gwarancja: 24 miesiące
Przetwornik DAC: ESS Sabre ES9016K2M

Cambridge Audio CXN V2 S2

Wersja CXN w wersji V2 zawiera szybszy procesor, który zapewnia bogatsze wrażenia z radia internetowego i wyższy poziom kontroli odtwarzania. Wprowadzając kompatybilność mpeg-DASH i HLS, CXN V2 w pełni wykorzystuje radio internetowe. Stacje radiowe BBC brzmią teraz lepiej niż kiedykolwiek, gdy są dostępne przy prędkości 320 kb / s.
Jak zawsze, CXN V2 stawia jakość dźwięku na pierwszym miejscu. Używając podwójnych przetworników cyfrowo-analogowych Wolfson WM8740 (przetworniki cyfrowo-analogowe), każdy kanał ma swój przetwornik cyfrowo-analogowy do przetwarzania własnych informacji. Zapewnia to bardziej precyzyjną i dokładną jakość dźwięku z ulepszonym obrazowaniem stereo. W połączeniu z 2-biegunowym podwójnym filtrem różnicowym Bessela, przetworniki DAC pomagają zapewnić CXN V2 wyjątkowy poziom przejrzystości i przejrzystości dźwięku.
Próbkowanie w górę AFT2 zapewnia najwyższy poziom szczegółowości i minimalizuje jitter
Cambridge CXN V2 jeszcze bardziej poprawia jakość dźwięku dzięki układowi próbkowania 24-bit / 384 kHz Anagram Technologies AFT2. Próbkowanie w górę ATF (Adaptive Time Filtering) „rozciąga” muzykę, aby uzyskać najwyższą możliwą rozdzielczość. Próbkowanie dźwięku zapewnia płynniejszą, bardziej relaksującą jakość dźwięku z dodatkowymi szczegółami. Usłyszysz każdy szczegół, w tym każdy głęboki oddech, skrzypiące krzesło i trzepot nut; w skrócie, to tak jakby być tam naprawdę.
Przesyłaj strumieniowo całą przechowywaną muzykę - w tym pliki Hi Res
Dzięki kompatybilności z UPnP (Universal Plug n 'Play) można łatwo podłączyć Cambridge CXN V2 do sieci domowej i przesyłać strumieniowo z dysku NAS, dysku twardego, komputera PC lub laptopa. CXN V2 akceptuje szeroki zakres plików, w tym wiele formatów Hi Res. Obsługiwane są ALAC, WAV, FLAC, AIFF, WMA, MP3, AAC, HE AAC, AAC + i OGG Vorbis, dzięki czemu jest to bardzo elastyczny streamer.
Połącz się z radiem internetowym i Spotify Connect
Oprócz obsługi ponad 20 000 łatwo dostępnych internetowych stacji radiowych, CXN V2 jest kompatybilny z najpopularniejszymi serwisami do strumieniowego przesyłania muzyki. Spotify to najpopularniejsza na świecie usługa przesyłania strumieniowego, a CXN V2 ma wbudowaną funkcję Spotify Connect (wymaga konta Spotify Premium). Jeśli subskrybujesz Spotify Premium, możesz kontrolować Cambridge za pomocą potężnej aplikacji Spotify Connect na telefonie lub tablecie. CXN V2 obsługuje także Napster, BBC iPlayer Radio, Aupeo! Pandora i Rhapsody.
AirPlay 2 i opcjonalny Bluetooth
Oprócz wszechstronnych możliwości przesyłania strumieniowego przez LAN, Wi-Fi i USB, CXN V2 jest również kompatybilny z streamingiem Apple AirPlay 2. Używaj go z iPhonem, iPadem PC lub Mac i bezprzewodowo przesyłaj strumieniowo bibliotekę iTunes lub inne kompatybilne usługi muzyczne. Podłącz opcjonalny klucz sprzętowy BT100, a będziesz mógł przesyłać strumieniowo muzykę z dowolnego smartfona, tabletu lub innego urządzenia z wbudowanym Bluetooth.
Wbudowany przedwzmacniacz cyfrowy - wystarczy dodać aktywne głośniki
Jeśli szukasz wysokiej jakości systemu hi-fi z minimalnego systemu, wbudowany cyfrowy przedwzmacniacz spodoba się. Po prostu dodaj aktywne głośniki za pośrednictwem wyjść cyfrowych lub analogowych, a będziesz mógł kontrolować głośność i równowagę za pomocą CXN V2.

Jeśli chodzi o podłączanie, CXN V2 należy do ligi pro. Najważniejszym wydarzeniem jest dopasowanie zbalansowanych gniazd XLR. W połączeniu ze zgodnym wzmacniaczem, takim jak pasujący Cambridge CXA81, połączenia te zapewniają możliwie najlepsze połączenie analogowe o znacznie poprawionej odporności na zakłócenia.
Quad interfejs USB
Do tego dochodzi nie mniej niż cztery interfejsy USB. Przednie gniazdo jest idealne do podłączania urządzeń takich jak pamięć USB. Z tyłu dwa interfejsy obsługują bardziej trwale podłączone urządzenie multimedialne oraz opcjonalny port klucza Bluetooth. Asynchroniczne wejście USB typu B zapewnia bezpośrednie połączenie z komputerem PC lub Mac. Jest to idealne połączenie do podłączenia komputera, ponieważ skutecznie „kontroluje” moc wyjściową komputera w celu uzyskania najlepszej możliwej jakości dźwięku - przy znacznie zmniejszonym fluktuacji.
Cyfrowe wejście i wyjście
Dostępne są optyczne i koncentryczne gniazda cyfrowe dla wejść i wyjść. Umożliwia to podłączenie innych komponentów cyfrowych i skorzystanie z wysokiej jakości przetwornika cyfrowo-analogowego wbudowanego w CXN V2. Oznacza to również, że możesz podłączyć CXN V2 do odbiornika AV lub cyfrowego wzmacniacza stereo. Analogowe wyjścia phono są również standardem.
Aby uzyskać najlepszą jakość przesyłania strumieniowego z CXN V2, wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Stream Magic na urządzenie z Androidem lub Apple iOS. Opracowana wyłącznie przez Cambridge Audio, ta aplikacja na zamówienie oferuje konfigurowalny hub zapewniający szybki dostęp do najczęściej używanych funkcji przesyłania strumieniowego.
Dzięki sztywnej, metalowej konstrukcji i konstrukcji o niskim rezonansie, obudowa pomaga chronić odtwarzacz przed zakłóceniami mechanicznymi i elektrycznymi, pomagając poprawić czystość i zredukować szum tła. Izolujące nóżki pomagają adsorbować wibracje w celu dalszego zmniejszenia zniekształceń.

Dane techniczne:

Apple AirPlay: tak
Wejście optyczne: tak
Wyjście optyczne: tak
Wejście koaksjalne: tak
Pilot: tak
Wbudowane WiFi: tak
USB: tak
Radia internetowe: tak
Obsługa z aplikacji: tak
Hi-Res Audio: tak
Wyjścia XLR: tak
Wyjścia RCA: tak
Wymiary (H x W x D)*: 85 x 430 x 305mm

Maksymalne pobór mocy: 30W
Waga: 3,5kg


Monitor Audio Silver 300 Kolumna podłogowa

Silver 100 to poważne, audiofilskie kolumny zdolne zaoferować równie doskonałą, rozdzielczą prezentację wyrafinowanych audiofilskich nagrań jak i rockowych koncertów. Wysoka moc i nieograniczona dynamika sprawiają, że Silver 100 to idealny wybór do średnich i dużych pokoi zarówno do systemów stereofonicznych jak i wielokanałowych.

Silver 100 zostały wyposażone w potężne, 8-calowe przetworniki nisko- średniotonowe C-CAM sztywno zamontowane w relatywnie niedużej, 2-drożnej obudowie w układzie, który co prawda jest dość tradycyjny, ale według obecnych standardów ma naprawdę wiele do zaoferowania. Nie da się tak naprawdę zastąpić dużych przetworników i łatwości, z jaką poruszają one duże ilości powietrza. W ten sposób potrafią one zapewnić wysoką dynamikę i niskie zejście basu, które zwykle zarezerwowane są dla kolumn podłogowych.

2-drożne, wentylowane bas-refleksem Silver 100 wykorzystują nową, 25 mm kopułkę wykonaną z opracowanego przez Monitor Audio materiału C-CAM (Ceramic-Coated Aluminium/Magnesium) oraz wentylowany układ magnesów Neo, by zapewnić najczystszą reprodukcję wysokich tonów. Tweeter współpracuje ze specjalnie do tego celu opracowaną, 8-calową jednostką nisko- średniotonową z membraną C-CAM zapewniającą optymalne tłumienie rezonansów a przez to jeszcze wyższą czystość tonów średnich. Z nowymi Silver bez trudu usłyszysz różnicę.

Technologia:

 • Membrana o profilu RST poprawiającym jej sztywność daje efekt w postaci niższego poziomu zniekształceń
 • Unikalne rozwiązanie o nazwie DCF poprawia reprodukcję wysokich częstotliwości zapewniając łagodniejsze opadanie skraju pasma.
 • Odlewana polimerowa obudowa przetwornika daje większą sztywność i lepszą charakterystykę tłumienia
 • Port bas-refleksu HiVe II daje lepszą odpowiedź transjentową oraz bardziej zwarty bas dzięki płynniejszemu przepływowi powietrza przez port
 • Wewnętrzne okablowanie z posrebrzanej miedzi OFC zapewnia doskonały transfer sygnału audio
 • Wysokiej klasy zwrotnice, w których wykorzystaliśmy znakomite, dedykowane naszym konstrukcjom polipropylenowe kondensatory, cewki powietrzne oraz z laminowanym stalowymi rdzeniami zapewniają doskonały transfer sygnału i zero zniekształceń.
 • Sztywna konstrukcja z 20mm MDFu z opracowanymi przez naukowców wewnętrznymi wzmocnieniami
 • Mocowanie przetworników pojedynczą śrubą do tylnej ścianki obudowy dodatkowo wzmacnia obudowę oraz odsprzęga przetworniki od ścianki, w której są osadzone
 • Wyjątkowo cienkie maskownice mocowane na magnesach doskonale wyglądają i mają jedynie minimalny wpływ na brzmienie
 • Dedykowane podwójne terminale głośnikowe najwyższej jakości
 • Wykończenie wyselekcjonowanymi fornirami najwyższej jakości, lakierami piano oraz nowa propozycja – nowoczesny kolor: Satin White.
 

 
Specyfikacja techniczna: 

Konstrukcja    2-drożna

Pasmo przenoszenia (-6 dB)     40 Hz – 35 kHz

Skuteczność (1W@1M)     88 dB

Nominalna impedancja    8 ohms

Minimalna impedancja    4.5 ohms @ 167 Hz

Max SPL     112 dBA (para)

Moc muzyczna (RMS)    120 W

Rekomendowana moc wzmacniacza    40 – 120 W

Układ basu     Bas-refleks z portem HiVe II

Częstotliwość podziału zwrotnicy    2.8 kHz

Zestaw przetworników   1 x 8-cali RST nisko- średniotonowy ,1 x 1-cal (25 mm) złota kopułka wysokotonowa C-CAM

Wymiary obudowy (bez maskownicy i terminali głośnikowych)   375 x 230 x 300 mm

Zewnętrzne wymiary (z maskownicą i terminalami głośnikowymi)   375 x 230 x 329 mm

Waga (sztuki)   9.3 kg

609 051 362

12 307 04 67

sklep@hifistation.pl

Zapisz się
do newsletter


Wpisz swój e-mail, aby
zapisać się lub zrezygnować
z subskrypcji.

Informacje:
Bezpieczne zakupy:
Twoje konto:

 
Wybrane marki:
Dane salonu HIFI:
SKLEP HIFISTATION.PL

UL. Krowoderskich Zuchów 16
31-272 Kraków

MOB. 609-051-362

MOB. 730-770-270

TEL. 12 307 04 67

EMAIL: sklep@hifistation.pl
PRACUJEMY W GODZINACH:

Pnoniedziałek.-Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Jak do nas trafić?
Dane Firmy:
STREFA HFS GRZEGORZ KROPIWNICKI

UL. Krowoderskich Zuchów 16 L.U. 11
31-272 Kraków

Nr wpisu do EDG w UM w Krakowie: 2647/2010

NIP 872-209-87-74
REGON 121202543

Email: biuro@hifistation.pl
 
Rachunek bankowy:
NUMER KONTA BANKOWEGO:
(mBank) BRE BANK SA:
76 1140 2004 0000 3302 6827 8829

DANE DO PRZELEWU:

Strefa HFS Grzegorz Kropiwnicki
ul. Krowoderskich Zuchów 16 L.U.11
31-272 Kraków
Gdzie jesteśmy? - MAPKA DOJAZDU
ACOUSTIC ZEN ACOUSTIC ENERGY ADVANCE ACOUSTIC ARCAM ASTELL&KERN ASUS AUDIOLAB AUDIO PRO AUDIO-TECHNICA Audiovector BEYERDYNAMIC Brainwavz BOSTON ACOUSTICS CAMBRIDGE AUDIO CARDAS CANTON CHORD COCKTAIL AUDIO DALI DENON DEFINITIVE TECHNOLOGY DLS DUNE HD FiiO FOCAL GOLDRING GRADO HiFiMAN HOTLINE INDIANA LINE JABRA JAMO JAYS KLIPSCH KIMBER KALBE KOSS LINDY MARANTZ MARTIN LOGAN MONITOR AUDIO MONSTER NORSTONE DESIGN OPTOMA PARADIGM PARROT PRO-JECT Q-ACOUSTICS QED REL SENNHEISER SONOS SUPRA TANNOY ULTRALINK ULTRASONE VAP WHARFEDALE WIREWORLD XINDAK
Copyright (c) 2020 Hifistation. Wszelkie prawa zastrzeżone przewiń do góry
Sklep Internetowy Shoper.pl
Sklep internetowy Shoper.pl